Není Citov jako CITOV

Není Citov jako Citov

Aneb když dva dělají totéž, není to totéž

Open Air Diskotéka v Citově

Téměř shodný název, podobný styl grafiky, líbivá slova o tisících návštěvníků a tradičních akcích. Na první pohled další ze série letních akcí Diskotéky Citov. Při bližším zkoumání však chybí logo, není uveden žádný z tradičních partnerů a popis akce se vleze do 3 odstavců. O co tedy jde?

Pařby Citov

Skupina pořadatelů pod hlavičkou Pařby Citov se někdy kolem roku 2010 rozhodla, že půjdou jinou cestou, než byl trend megalomanských párty, který se povedlo rok předtím rozjet nám, a budou si akce dělat nezávisle na nás. Po 2-3 nevydařených akcích, kdy se s návštěvností postupně dostali zhruba na polovinu naší běžné návštěvnosti, se s námi na další rok opět domluvili a všechny akce byly zase "stará známá" Diskoteka Citov. V roce 2013 se historie opakovala a v tomto roce si sami pořádali prakticky všechny Citovské diskotéky (mimo 1 naši diskotéku a Červencovou a Srpnovou Noc, které jsme v tomto roce převzali pod sebe). Opět následoval propad návštěvnosti, a proto se v roce 2014 část z nich a v roce 2015 již téměř všichni opět vrátili pod Diskoteku Citov, mimo jediné akce, kterou je právě páteční Open Air Diskotéka v Citově.

Ale vždyť jsou i v rádiu

Mystifikace našich stávajících návštěvníků je hlavním klíčem k úspěchu. Není tak divu, že za Diskotéku Citov se vydávají dokonce i v reklamním spotu v rádiu. Pro lepší představu podrobněji rozebereme obsah spotu (poslechněte zde) a uvedeme vše na pravou míru:

Největší open-air - pořadatelé nikdy nezorganizovali žádnou akci s rekordní návštěvností, dlouhodobý průměr mají cca 700-1000 lidí (viz fotky)

Diskoteka Citov - zneužití ochranné známky Diskoteka Citov v našem vlastnictví, skutečným pořadatelem jsou Pařby Citov (zdroj)

Stage na terase - v rozporu s nájemní smlouvou, ve které se zakazuje umisťovat taneční parket na terasu z důvodu hluku

Tisíce lidí na jednom místě - na jejich poslední akci bylo asi 500 lidi, loňský rekord cca 1300 lidí na první akci, z nichž většina přišla v domnění, že jdou na Diskoteku Citov (viz fotky)

To jinde nezažiješ - Diskov dělá podobný styl akcí s 1000+ návštěvníky a 2 stage po celý rok po celé republice (facebook)

 

Dle výše uvedeného už si člověk může udělat obrázek o tom, jak seriózně se snaží veřejně vystupovat. Ale pojďme dál.

Proč to vůbec řešíme?

Jedna akce za rok (všechny ostatní letošní akce budou Diskoteky Citov) pro nás z hlediska možné konkurence nebo ztráty návštěvníků mnoho neznamená. Pokud by však lidé nevěděli, že se nejedná o naši akci a následně by došlo k jakýmkoliv problémům, ať už organizačním či bezpečnostním, negativní ohlasy by mohly poškodit naše jméno, což je pro nás to nejzásadnější.

Na dobré pověsti, úrovni služeb pro návštěvníky a celkové organizaci akce si velmi zakládáme. Početný personál a minimální fronty při vysoké návštěvnosti, autobusy do více než 70 obcí v okruhu 40km, atrakce a show. Tyto a další stěžejní body tvoří Diskoteku Citov tak, jak ji znáte, a nejen díky tomu navštěvuje naše akce rekordní počet lidí, který nemá v širokém okolí obdoby.

Je pro nás tak alarmující, že drtivá většina lidí, kteří mají v plánu v pátek 26. června navštívit Citov neví, že akci organizuje někdo jiný, a proto se snažíme tuto informaci dostat mezi vás.

Závěrem bychom chtěli dodat, že není naším zájmem nijak poškodit Pařby Citov ani nechceme lidi přesvědčovat, aby na tuto akci nechodili. Jen chceme, aby lidé věděli, jak se věci mají.

 

Zdroj fotek: Facebook Pařby Citov

Komentáře