JOHNY IN DA BIGGER HOUSE 26/12 (Diskoteka Citov) – Dřevohostice

JOHNY IN DA BIGGER HOUSE 26/12 (Diskoteka Citov) - Dřevohostice

Vánoční dárek pro fanoušky Diskoteky Citov - doslova na poslední chvíli schválená párty ve velkých prostorách sokolovny v Dřevohosticích.

Od naší premiéry v Dřevohosticích to budou 4 měsíce, tehdy na naši kooperační akci s kluky z DiskoV dorazilo přes 1000 lidí. Ještě o měsíc dříve jsme se však sešli s organizátorem Dřevorockfestu, který nás oslovil s myšlenkou uspořádání vlastní akce ve Vánočním termínu.

Hlavní body akce:
- Originální párty plně v režii týmu Diskoteky Citov
- Diskoteka Citov Main Stage & DJ Johny
- Velký hlavní sál a balkony s kapacitou 1000+ lidí
- Půlnoční vystoupení našich borců
- Soutěž o vyhlídkový let letadlem v hodnotě 4000 Kč

Naše hlavní podmínka byla jasná - akce bude plně v naší režii, od DJs přes personál po autobusovou dopravu, podobně jako je tomu u nás od roku 2012 na Červencové a Srpnové Noci.

Následovaly měsíce neúspěšných vyjednávání s vedením obce a vypadalo to, že z toho nakonec sejde, Shefa už si i domluvil hraní na akci DiskoV na Vysočině. Dnes 6.12. však přišel telefonát, kterým máme definitivně povoleno akci uspořádat.

Těšit se můžete na vše, na co jste u nás zvyklí - perfektní organizace celé akce, početný personál pro minimální fronty na barech i vstupech a samozřejmě na taneční hudbu v podání zkušeného DJ Johny, který pro nás hraje od roku 2009 na všech našich akcích, naposledy sekundoval Shefovi na trojici klubových párty v Olomouci.

Autobusovou dopravu zajistíme v případě zájmu ve stejných směrech jako v létě - tedy na Přerov, Hranice, Bystřici a Kroměříž. Hlasujte prosím v anketě zde v události, abychom mohli lépe nastavit kapacity dopravy.

V rámci vánoční nadílky budete moci získat vyhlídkový let letadlem v hodnotě 4000 Kč, nebudou chybět dárky od Primeros a další hodnotné ceny.

SOUTĚŽ --> pozvi přátele - vylosujeme výherce, kteří získají dárkovou tašku PRIMEROS, vstup zdarma a konzumaci na baru v hodnotě 200Kč. Čím více lidí pozveš, tím větší šanci máš. Pozvi přátele a napiš na zeď události "Pozváno“.

Pokud jste tedy nestihli naši závěrečnou akci v S-klubu nebo jste to měli do Olomouce daleko, tak teď máte už opravdu poslední možnost vidět se s námi v tomto roce na akci Diskoteky Citov.

AUTOBUSOVÁ A VLAKOVÁ DOPRAVA NA AKCI:

Souhrnný přehled - jak se dostanete do Dřevohostic

Přerov

Autobus v 19:40 z Autobusového nádraží
Autobus v 22:30 z Autobusového nádraží

Bystřice pod Hostýnem

Autobus ve 21:00 z Autobusového nádraží

Kroměříž (Holešov)

Vlakem v 20:12 (Holešov 20:31) s přestupem na bus v Bystřici p. Host.

Olomouc

Vlakem každou hodinu s přestupem v Přerově - např. 21:45

Mapa

Doporučujeme zaparkovat na náměstí (u hlavní cesty) a dojít pěšky 350m. Autobusové nádraží je asi 100m jižně od náměstí.

Komentáře