CITOV IN DA LITTLE HOUSE 13/11 – BYSTŘICE p. Host.

citov in da little house

CITOV IN DA LITTLE HOUSE 13/11 - BYSTŘICE p. Host.

Malý dárek pro naše fanoušky z Holešovska a Bystřice pod Hostýnem

DJ Shefa a spol. se objeví již tento pátek v klubu New Best v centru Bystřice p. H. A co je na tom nejlepší? Vstupné bude zdarma!

Dostáváme spousty dotazů od našich návštěvníků z Holešovska, kterým se nechce cestovat 50 km do Olomouce, zda neuděláme nějakou párty blíže. Proto jsme se domluvili s naším kamarádem a partnerem z dob pořádání akcí v Přerově Radimem Hermannem (Fotky z Akcí, majky.cz), vlastníkem nejlepšího klubu v Bystřici, na uspořádání jedné takové menší akce právě pro vás.

New Best je malý zavedený klub po nedávné rekonstrukci se dvěma bary a jedním menším tanečním parketem. Kapacita je okolo 300 lidí, proto v názvu akce "Little House".

Vyprodat takto malý klub by tak měla být hračka, ovšem je tu jeden malý problém, VSTUPNÉ je totiž ZDARMA.

DJ Shefa vystoupí hned ve 22 hodin a bude hrát do 23:30, proto přijďte včas, poté nastoupí náš osvědčený DJ Shimmy, kterého znáte z hlavní Diskoteka Citov Stage v budově koupaliště a/nebo z Lounge Chill Zone v Olomouci.

Těšit se můžete také na dárky za drinky, které budou za akční ceny - například Jägermeister za 40 Kč.

Pozvěte své přátele a napište na zeď události "pozváno", vybereme 3 z vás, kteří obdrží poukaz na bar v hodnotě 200 Kč a dárek od našeho dlouhodobého partnera, firmy PRIMEROS.

Děkujeme za podporu a těšíme se na vaši hojnou účast na této premiérové akci.

Realizační tým Diskoteka Citov a pořadatelé.

 
Komentáře