AUTOBUSY – posílený Prostějov a další novinky na Červencovou Noc

AUTOBUSY - posílený Prostějov a další novinky na Červencovou Noc

Dostat se na akci a zpět nikdy nebylo jednodušší. Zajišťujeme autobusovou dopravu do většiny okolních měst a obcí, k tomu je možné přijet vlakem do Brodku u Přerova, odkud zajišťujeme svoz zdarma.

Vzhledem k očekávané vysoké návštěvnosti Červencové Noci jsme provedli další posílení autobusové dopravy na tuto akci a zpět. Konkrétně se jedná o tyto změny:

- přidán 1 svozový autobus z Prostějova ve 20:00 (pojedou celkem 2).
- přidán nový autobus Citov - Tovačov - Prostějov, odjezd ve 2:00 (linka č. 6, cena 50 Kč)
- svoz do Citova na lince z Kojetína / Kroměříže / Holešova posílen záložním autobusem pro případ vyprodání
- celkové navýšení objemu přepravní kapacity o 20%

I přes naši maximální snahu o nejvyšší možnou přepravní kapacitu na všech linkách je možné (a velice pravděpodobné), že budou některé linky vyprodané, proto neváhejte s nákupem jízdenek a pořiďte si je ihned po příchodu na akci. Díky tomu budeme mít více času na případné povolání záložních autobusů či provedení změn pro optimalizaci vytížení jednotlivých linek.

NOVINKY PRO LETOŠNÍ ROK:

- NOVÁ Linka č. 8 přes Chropyni a Kojetín do Prostějova, který už nezajíždí až do Holešova, takže je výrazně rychlejší (a levnější) - možno využít i pro cestu do Prostějova v případě vyprodaného přímého spoje.
- UPRAVENÁ Linka č. 7 do Holešova a Kroměříže již nezajíždí do Kojetína, ale pojede novou trasou přes Křenovice, Němčice, Brodek u Prostějova do Prostějova

Aktuální jízdní řád a kompletní informace o dopravě zde.

Komentáře