Autobusová a vlaková doprava na akce ČERVENCOVÁ A SRPNOVÁ NOC 30/07/2016 & 06/08/2016

Dostat se na akci a zpět nikdy nebylo jednodušší. Zajišťujeme autobusovou dopravu do většiny okolních měst a obcí, k tomu je možné přijet vlakem do Brodku u Přerova, odkud vede cyklostezka, a také odsud zajišťujeme svoz zdarma.

Povinné přihlašování na Facebooku

Pro každou vypsanou linku platí podmínka minimálně 70 potvrzených lidí v příslušné události na facebooku. Při menším zájmu bude linka zrušena, při větším přidáme více autobusů.

Vlaková spojení na akci:

Časy odjezdů:
Přerov - Brodek u Přerova: 16:06, 17:06, 18:06, 19:06, 20:10, 21:06, 22:06, 22:38
Olomouc - Brodek u Přerova: 16:32, 17:32, 18:32, 19:32, 20:32, 21:32, 22:32, 23:07

Časy odjezdů z jiných zastávek najdete na idos.cz, kde hledejte vlaková spojení do stanice Brodek u Přerova

Autobusy ZDARMA z Brodku do Citova

Z Brodku u Přerova pojedou nepřetržitě naše autobusy cca od 20:40 do 22:00. Stanoviště je u hlavní brány cukrovaru (za podjezdem vlevo směrem na Citov). Autobus vždy čeká na naplnění a pak odjíždí a hned se vrací, pokud tedy autobus nebude na stanovišti, vyčkejte cca 5 minut než se vrátí. Tato služba je zdarma pro kohokoliv, nejen pro ty, kdo přijedou vlakem.

Časy odjezdů autobusů z akce

Orientační časy odjezdů budou vyvěšeny v prodejním stánku vstupenek do autobusů. Jelikož přepravujeme řádově stovky pasažérů a dopravní situace po skončení akce může způsobit zpoždění odjezdů, není možné přesně na minuty stanovit čas odjezdu.
Zpravidla první odjíždí autobusy ve 2:00 směr Olomouc, Přerov a Prostějov, po jejich návratu pak další linky. Jejich počet a směry měníme operativně během akce. Pokud si zakoupíte vstupenku do autobusů, máte 100% jistotu, že váš autobus pojede.
Časy u linek s odjezdem po 2:00 budou opakovaně vyhlašovány pořadatelskou službou. Neopouštějte areál akce, k přesunu na nástupiště budete vyzváni. Bary i stánky s jídlem budou fungovat minimálně do 3:00, areál zůstane otevřen a přístupný.

Předpokládané časy odjezdů:
Olomouc: 2:00, 3:00
Přerov: 2:00, 3:00
Kroměříž: 3:00
Kojetín: 3:30
Hranice 3:00
Prostějov: 2:00, 3:30

Vstupenky do autobusů

Svozové vstupenky do autobusů na akci zakoupíte u řidiče, cena viz jízdní řád. Rozvozové vstupenky do autobusů se budou prodávat v označeném stánku vpravo hned za vstupní bránou v areálu akce. Cena viz jízdní řády. Na každou linku je určitý počet vstupenek do autobusů, pokud jsou vyprodané, není možné koupit další, proto nákup neodkládejte.
Vstupenky do autobusu platí pro konkrétní linku a konkrétní čas odjezdu, není tak možné si například koupit vstupenku do autobusu do Olomouce na čas odjezdu 2:00 a jet až 3:00, protože byste se tam kapacitně nemuseli vejít. Zejména u linek s odjezdem ve 2:00 si hlídejte čas, protože často odjíždí ještě před skončením hudební produkce. U ostatních linek budou opakovaně hlášeny aktualizované časy odjezdů - nemusíte tedy opouštět areál, k přesunu na nástupiště budete vyzváni pořadatelskou službou.
Jistě jste si všimli, že neprodáváme klasické jízdenky, ale vstupenky do autobusů. Nejedná se totiž o standardní linkovou dopravu. Na svozy a rozvozy používáme staré autobusy, které už nemají jinou než historickou hodnotu. Na jejich údržbu je tak potřeba značných finančních prostředků. Zakoupením vstupenky do autobusu přispějete na údržbu těchto historických vozidel, které byste jinak znali jen z filmů pro pamětníky.

Dotazy k dopravě

Veškeré dotazy prosím směřujte na příslušnou událost k dané lince na facebooku. Dotazy/komentáře je možné vkládat i zde ve spodní části této stránky. Děkujeme.

Jízdní řád autobusových rozvozů z akce do okolních měst

POZOR! NA VŠECHNY LINKY JE STANOVEN MINIMÁLNÍ POČET POTVRZENÝCH LIDÍ, POKUD BUDE MÉNĚ, DANÁ LINKA NEPOJEDE TAM ANI ZPĚT. PO POTVRZENÍ ÚČASTI NAPIŠTE DO UDÁLOSTI Z KTERÉ OBCE JEDETE A PŘÍPADNĚ POČET LIDÍ S VÁMI. DÍKY!

S-KLUB EXPRESS

PŘÍMÁ LINKA NA AFTERPARTY V OLOMOUCI

Zastávky:
Olomouc - S-Klub
(Třída 17. listopadu)

Cena: 50 Kč

Čas odjezdu: 2:00

PŘEROV – 1

PŘÍMÁ LINKA 2:00

Zastávky:
Přerov - Hlavní nádraží
Přerov - Šířava
Přerov - Velká Dlážka
Přerov - Předmostí
Rokytnice
Luková
Brodek u Přerova

Cena: 40 Kč

Čas odjezdu: 2:00

POZOR! NA TRASE PŘEROV JEDE AUTOBUS BEZ ZASTAVENÍ DO PŘEROVA A AŽ NA ZPÁTEČNÍ CESTĚ ZASTAVUJE V DANÝCH OBCÍCH.

PŘEROV – 2

PŘÍMÁ LINKA 3:00

Zastávky:
Přerov - Hlavní nádraží
Přerov - Šířava
Přerov - Velká dlážka
Přerov - Předmostí
Rokytnice
Luková
Brodek u Přerova

Cena: 40Kč

Čas odjezdu: 3:00

POZOR! NA TRASE PŘEROV JEDE AUTOBUS BEZ ZASTAVENÍ DO PŘEROVA A AŽ NA ZPÁTEČNÍ CESTĚ ZASTAVUJE V DANÝCH OBCÍCH.

OLOMOUC – 3

LUTÍN, SLATINICE PŘES KRČMAŇ

Zastávky:
Majetín
Krčmaň
Rozcestí Velký Týnec - Grygov
Olomouc - Holice
Olomouc - Hlavní nádraží (vlakové)
Olomouc, Tržnice
Olomouc, Pražská
Olomouc, Neředín
Topolany, rozcestí
Ústín
Těšetice
Rataje
Loučany
Náměšť n. H.
Drahanovice
Slatinice
Lutín

Cena: 50Kč

Čas odjezdu: 3:00

OLOMOUC – 4

PŘES TÁŽALY

Zastávky:
Věrovany
Rakodavy
Dub nad Moravou
Tučapy
Drahlov
Charváty
Kocanda
Kožušany - Tážaly
Olomouc - Nové Sady
Olomouc - Hlavní Nádraží (vlakové)

Cena: 50 Kč

Čas odjezdu: 2:00

HRANICE – LIPNÍK – 5

Zastávky:
Prosenice
Osek nad Bečvou
Lipník nad Bečvou
Slavíč
Drahotuše
Hranice na Moravě

Cena: 50 Kč

Čas odjezdu: 3:00

PROSTĚJOV – TOVAČOV – 6

Zastávky:
Tovačov
Rozcestí - Ivaň
Hrubčice
Bedihošť
Prostějov

Cena: 40Kč (čas 3:30)
Cena: 50Kč (čas 2:00)

Čas odjezdu: 2:00, 3:30

KROMĚŘÍŽ – HOLEŠOV – 7

Zastávky:
Troubky
Vlkoš
Říkovice
Stará Ves
Kostelec u Holešova
Rymice
HOLEŠOV
Třebětice
HULÍN
KROMĚŘÍŽ
Postoupky
Bezměrov
Popůvky
Křenovice
Stříbrnice
Vrchoslavice
Němčice nad Hanou
Víceměřice
Doloplazy
Dobromilice
Hradčany - Kobeřice
Brodek u Prostějova
Dobrochov
Vranovice - Kelčice
Dětkovice
Určice
Seloutky
Mostkovice

Cena: 60Kč

Čas odjezdu: 3:00

KOJETÍN – CHROPYNĚ – 8

Zastávky:
Troubky
Zářičí
Chropyně
Kojetín
Uhřičice
Polkovice
Obědkovice
Klenovice na Hané
Čelčice
Čehovice
Bedihošť
Prostějov

Cena: 50Kč

Čas odjezdu: 3:30

Jízdní řád autobusových svozů z okolních obcí

Trasy i časy jsou shodné jako na minulé akci 22.5.2015

svozy-2016

Oficiální Afterparty v Olomouckém S-Klubu

Ihned po skončení hudební produkce (2:00) se stěhuje DJ Shefa do Olomouckého S-Klubu, kde od 2:30 rozjede oficiální Afterparty. Pro tuto příležitost vypravujeme zvláštní autobusovou linku "S-Klub Express" s odjezdem ve 2:00 a jedinou zastávkou - přímo před klubem. Takže kdo to nestihne v Citově, může se dorazit v Olomouci a ještě ho tam hodíme za pár kaček (cena vstupenky do autobusu 50 Kč, pokud přijedete naším Expressem, máte VSTUP na afterparty ZDARMA)

Nástupní plocha pro odjezdy autobusů

Komentáře