ČERVENCOVÁ / SRPNOVÁ NOC & DISKOTEKA CITOV 30/07/2016 & 06/08/2016

Úvodní akce letní sezóny v Citově je tu - noc plná mysliveckých specialit

HLAVNÍ BODY AKCE:

Tisíce lidí na tradiční zábavě i taneční párty

Hudba mnoha žánrů na 3 tématických stage

Myslivecké speciality

Pečený divočák, Jelení svíčková, zvěřinový guláš a další

Autobusová doprava

Zajišťujeme spojení do většiny okolních měst a obcí

Jedinečné prostředí Citovského areálu

Rozlehlé venkovní prostory, terasy či okolní lesy

Pěnová Electro Stage

DJ Shefa & DJ Flashwell pod závalem pěnové laviny

Diskoteka Citov Main Stage

DJ Shimmy & hity 90. let do současnosti

Forum Rock Stage

Legendární Bigbeatová kapela opět na scéně

Kryté prostory

Hlavní stage v budově a 1000 krytých míst k sezení

40 metrů barů

Žádné zdržování ve frontě

Odpolední program se vstupem zdarma

Začínáme v 17:00, stavte se s dětmi a rodinou

VLAKOVÁ A AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Dostat se na akci a zpět nikdy nebylo jednodušší. Zajišťujeme autobusovou dopravu do většiny okolních měst a obcí, k tomu je možné přijet vlakem do Brodku u Přerova, odkud vede cyklostezka.

MYSLIVECKÉ SPECIALITY

Jedním z hlavních lákadel těchto dvou akcí jsou myslivecké speciality z domácí kuchyně - netřeba představovat pečeného divočáka, jelení svíčkovou či delikatesu s tajemným názvem "Býčí Láska". Prodej jídla bude zahájen již v odpoledních hodinách, neváhejte proto přijít dříve, počet porcí bude omezený (přibližně 2000 porcí).

myslivecké menu cervencova srpnova noc Citov

PĚNOVÁ ELECTRO STAGE – Alternativní hudba, soutěže, atrakce

Veleúspěšná stage, kterou jsme zavedli v roce 2013 v Citovském bazénu a kterou má v režii populární EDM mág DJ SHEFA. V letošním roce prošel bývalý bazén stavebními úpravami, abychom zvýšili vaši bezpečnost, ale zachovali možnosti jeho využití.

Audiovizuálním efektům bude dominovat supervýkonné pěnové dělo, schopné během pár minut zaplnit celou stage závaly pěny, či vytvořit efekt sněhové bouře.

Jak jsme již uvedli, Headlinerem obou akcí bude DJ Shefa, kterému budou sekundovat další borci - Johny, RC, a na Srpnové noci bude mít v Citově premiérové vystoupení Flashwell.

 

penova Stage na akci Citov

DISKOTEKA CITOV MAIN STAGE

Hlavní stage v odkrytém přízemí budovy bude opět pod vedením zkušeného DJ Shimmy, kterého znáte například z Lounge Stage na Olomouckých Citov in da House v S-Klubu. Jeho rozmanitý repertoár bude na těchto dvou akcích zaměřen na zahraniční hity 90. let či současnou komerční taneční hudbu.

hlavni Stage na akci Citov

FORUM ROCK STAGE

Myslivecké noci mají v Citově tradici dlouhou přes 40 let, po dlouhá léta k nim neodmyslitelně patří i bigbeatová kapela FORUM z Přerova, která vás bude bavit v zadní části areálu na ROCK STAGE.

rock forum Stage na akci Citov

KRYTÉ PROSTORY PRO NEPŘÍZNIVÉ POČASÍ

 

V rozlehlém areálu najdete kromě desítky barů a dalších stánků také velké stany s lavicemi a zastřešenou terasu hlavní budovy. Společně tak nabízí přes 1000 krytých míst k sezení, hlavní stage je rovněž pod střechou. Akce díky tomu může probíhat za každého počasí.

kryte prostory citov

PROVOZNÍ DOBA, CENA VSTUPNÉHO, VĚKOVÁ OMEZENÍ

Areál bude veřejnosti zpřístupněn od 14:00, večerní program začíná od 20:00 a hudební produkce bude ukončena ve 2:00, bary ukončí prodej ve 3:00. Autobusová doprava bude odjíždět dle jízdního řádu přibližně od 2:00 do 3:30.

Vstupné: 100 Kč*

* od 14 do 20 hodin je vstupné ZDARMA formou vratného vstupného - pokud areál opustíte do 20 hodin, bude vám vráceno vstupné. Tato akce je cílena na návštěvníky, kteří přijeli pouze na myslivecké speciality a nehodlají se účastnit večerního programu, například rodiny s dětmi, cyklisté, apod.

Akce je přístupná od 15-ti let (budeme kontrolovat doklady, kdo se neprokáže, nebude mu umožněn vstup) s tím, že 18+ budou mít jako obvykle odlišné vstupenky. Stejně tak pokud bude někdo mladší 18-ti let pod vlivem alkoholu, nebude mu umožněn vstup a/nebo bude vyveden z akce. Dle statistik naše akce navštěvuje okolo 13-17% mladistvých, kterých se tato omezení týkají, zbylých 83-87% je dospělých.

Děti mladší 15-ti let mají umožněn vstup pouze v doprovodu rodičů, děti do 10-ti let vstup zdarma.

MÍSTO AKCE – DISKOTEKA CITOV

Akce proběhne v zrekonstruovaném sportovním a kulturním centru Citov, který najdete ve stejnojmenné obci v areálu bývalého koupaliště (č.p. 95). Parkování je možné na jednom ze dvou přilehlých parkovišť, a dále v ulici Mlýnská, přibližně 500 metrů od areálu.

Diskoteka Citov

PARKOVÁNÍ

 

V okolí akce je několik speciálních parkovišť. Přímo před areálem je parkoviště pro nástup / výstup osob a pro stání TAXI. Parkování osobních automobilů je zde ZAKÁZÁNO, stejně tak zastavení kdekoliv podélně kolem cesty je ZAKÁZÁNO.

Pro návštěvníky, kteří jedou pouze na odpolední program a myslivecké speciality 17-20h je určena část parkoviště cca 350m vzdáleného směrem na Troubky. Toto parkoviště nebude hlídané, proto zde nedoporučujeme nechávat svá auta během akce. V druhé části tohoto parkoviště je autobusové stanoviště.

Pro všechna ostatní auta máme hlídané parkoviště zdarma s kapacitou 500 automobilů, příjezd i poloha jsou vyznačeny na mapce níže. Od parkoviště je areál akce vzdálen cca 500 metrů. Prosíme všechny návštěvníky, aby nechávali svá auta na tomto parkovišti a v žádném případě nezastavovali v obci podél cesty, jinak budou tato auta odtažena.

Tato opatření umožní plynulý průjezd obcí, a také bezproblémový příjezd jednotek IZS. Děkujeme.

 

parkovani citov

PROPAGACE A VÝHRY

Pokud nám chceš pomoct s propagací této akce:

--> pozvi přátele - vylosujeme výherce, kteří získají dárek od PRIMEROS, vstup zdarma a konzumaci na baru v hodnotě 200Kč. Čím více lidí pozveš, tím větší šanci máš. Pozvi přátele a napiš na zeď události "Pozváno“. 

--> sdílej video - hoď veřejně na svůj profil nové video se Shefou a spol. a vyhraj vstup zdarma a konzumaci na baru v hodnotě 200Kč. Napiš na zeď události "Sdíleno“. 

Výherce losujeme každý den a najdeš je na našem webu.

Děkujeme

realizační tým Diskoteka Citov a Myslivecké sdružení Hrubý les Citov

DALŠÍ VIDEA Z AKCÍ:

Komentáře